Velvet Mastering :: On-Line Mastering

Výber Jazyka

česky english
     

Odkazy

Mix a remix nahrávek všech žánrů


Pokud máte pocit že váš projekt by před masteringem zasloužil celkový nebo částečný remix , případně před mixáží teprve stojíte, máme pro vás ideální řešení:

Mix nebo remix v některém z našich spřízněných špičkově vybaveném mixážních studií, která mají na svém kontě např. alba skupin Kryštof, Sunshine, Cartonnage, Laura a její Tygři, Žlutý Pes a mnoho dalších.

Pokud svůj projekt mixujete sami, můžeme vám i v tomto rámci nabídnout velmi citelnou pomoc pro podstatně lepší celkový výsledek - analogový procesing vybraných tracků nebo submixů a též velmi unikátní procesing přes různé typy analogových pásů. Tímto získají zejména tracky bicích, basy a kytar úplně jinou zvukovou dimenzi neporovnatelnou s předchozím "digitálním" zvukem

Informujte se prosím o podrobnostech, rádi vám vyjdeme vstříc a nalezneme pro vás optimální řešení pro váš projekt. Sami si též můžete poslechnout výsledek a porovnat ... Další zajímavé odkazy: http://www.hudebni-terapie.cz http://www.music-art-therapy.com

Pane Sedláčku, jste masteringový kral!!! To co jste provedl s naší skladbou nám vyrazilo dech! Vtisknul jste tomu ksicht. Došlo k absolutnímu pochopení našeho záměru! Opravdu moc děkujeme!

David Kraus a Pavel Fanta