Velvet Mastering :: On-Line Mastering

Výber Jazyka

česky english
     

Úvod

Velvet Mastering


Studio Velvet Mastering se stalo během let pojmem a synonymem nejkvalitnějšího masteringu v Čechách i na Slovensku – a to nejen díky svému high endovému vybavení, které patří k naprosté světové špičce v oboru a které je zároveň nejlepším specializovaným masteringovým vybavením u nás, ale zejména mimořádnou zvukovou kvalitou své práce.

Velvet Mastering nabízí individuální přístup ke každé nahrávce a výslednou profesionální zvukovou kvalitu překonávající všechna vaše očekávání – to vše za velmi příznivou cenu. Ať už je to strhující "hutný" rockový zvuk (též s nenahraditelným magickým dotekem magnetofonového pásu), mainstream pop, pulzující taneční tracky, rap, hip hop, elektronika, jazz i průzračné akustické skladby, to vše může špičkový analogový mastering v našem studiu posunout do úplně nové zvukové dimenze

Vybavení a možnosti našeho studia se zároveň stále vyvíjejí směrem kupředu, takže pokud jste již před nějakým časem u nás něco masterovali, můžete být vždy překvapeni novými zvukovými možnostmi

Pokud se masteringu budete účastnit osobně, potěší vás příjemné a pohodlné prostředí studia s precizním a vyváženým poslechem a s veškerým potřebným zázemím. Svou nahrávku u nás můžete masterovat i online.

Svá alba a skladby u nás masterovali například: David Koller, Kryštof, Jaromír Nohavica, Sunshine, Support Lesbiens, Wohnout, Anna K., Ilona Csáková, Tereza Kerndlová, Dara Rolins, Lou Fanánek, Richard Krajčo, Palo Habera, Druhá Tráva, P.B.CH., Ivan Hlas, Bohuš Matuš, David Kraus, Laura a její Tygři, Zrní, Yellow Sisters, Tarafuki, Verona, A Banquet, Zdeněk Podhůrský, Hank Jones a spousta dalších, slovenští Kontrafakt, Rytmus, Medial Banana, Hex, Lavagance, Dušan Rapoš, Robo Opatovský, Close Harmony Friends, Michal Červienka, Rahatmahatix, Robo Papp a řada dalších. Spolupracujeme s předními hudebními vydavatelstvími (BMG, EMI, Supraphon, Indies atd.) Velvet Mastering je vyhledávaným masteringovým studiem i v mezinárodním měřítku: své projekty zde masterovala řada kapel a souborů z USA, Kanady, Francie, Německa, Rakouska, Polska, Ruska, Bali, Peru i Austrálie. S Velvet Mastering spolupracuje i světoznámý producent Roli Mosimann (Faith No More, Björk, The Young Gods, Marilyn Manson, New Order a další).

3 ceny Anděl pro Velvet Mastering & Velvet Production . V kategorii "world music" zvítězilo album Terne Čhave: More Love (mastering). V kategorii "rock" album První Hoře - Lamento (mix & mastering). V kategorii "píseň roku" byla udělena cena Anděl písni Atentát - Kryštof (nahrávání, mix, mastering, produkce).

Velvet Mastering na Facebooku

"Pro mastering naší nové desky jsme zvolili několik masterovacích studií a nakonec Velvet Mastering inženýrovaný panem Ivo Sedláčkem a Borisem Carloffem vyšel ve výsledku vítězně. Je to pravděpodobně kombinací hi-tech vybavení, teplého zvuku a bezesporu i vysokou fundovaností obou pánů. Můžeme vřele doporučit"

Sunshine